Gå til innhold

skattelistene 2008

oktober 15, 2008

hepp hepp, 0 i inntekt første gang siden jeg var 15, kanskje jeg kan bli en av disse nullskatteyterne fremover som aldri bidrar til samfunnet?

hadde jeg vært jente så hadde jeg blitt lesbisk etter å ha sett womanizer med britney, men jeg er mann og blir bare frustrert

jeg leter over hele byen etter pinnekjøtt for å irritere svigerfar littegrann

jeg fikk igjen penger på skatten, snart får jeg kanskje peis i huset mitt

det siste halve året har jeg vært så ofte på elverum at jeg nesten føler en tilhørighet til det hølet ved glomma

hamkam suger, og markus går til godset, jeg tviler litt på om han hadde gjort det om ståle hadde vært her…men vi har arne da så vi kan ikke mislykkes, sjelden har en sportssjef vært mer ivrig etter å poengtere at markus trengte en miljøforandring UTENFOR banen, det er altså ikke miljøet i kamma det er noe feil med…tja, og da flytter man til drammen eller?

jeg har veldig mange podkast ideer nå pål, flytte til hamar snart?

om noen uker så skal jeg komme med et ok blogginnlegg om helsevesenet i norge, slik jeg ser det…

Reklame
No comments yet

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: